Svet-Stranek.cz
Hans-tattoo

péče o nové tetování:

péče o nové tetování

péče o nové tetování

Péče o nové tetování


nově: 

na novou kérku dostanete ochranou mikroporézní, voduodpudivou folii, kterou sundáte až po 6ti dnech (do té doby se o kérku vůbec nestaráte). Jen se vyvarujte větší námaze kvůli pocení. Kůže by měla mít opravdu klidový režim. Pokud se zpotíte, tak to bude mít samozřejmě vliv na přilnutí fólie a začne se odlepovat, což nechceme ! Stejně tak se pokuste vyvarovat spaní na čerstvé kérce (opět hrozí zapocení pod fólií) v takovém případě, zejména v oblasti na vnitřní straně paže a stehna často dochází k zapaření a mohou se objevit i puchýřky.
    Každého klienta se snažím vždy poučit během sezení. 


Starý způsob:

1.den

-         Po 4 hodinách od dokončení práce tatéra sundejte ochranou fólii (je možné ji sundat i za delší dobu, ne však dříve)

-         Umytýma rukama pomocí papírového ubrousku tetování otřete a namažte dostatečně silnou vrstvou krému (který Vám dá, nebo doporučí tatér)

-         Vyvarujte se konzumaci alkoholu (ředí krev a vyplavuje pigment (barvu) z kůže)

2. – 20.den

-         Tetování je nutné natírat často, nejméně 5 x denně, tetování nesmí vyschnout, vždy na něm musí být vrstva krému

-         První dva dny tetování vůbec nenamáčejte, až poté je možné omýt tetování trochou vody a antibakteriálním mýdlem ,,protex“. Tetováž nemyjte častěji než 1 x denně, vyvarujte se delšímu styku tetování s vodou.

-         Na tetování se většinou vytváří stroupky. Za žádnou cenu stroupky neseškrabujte, mohli byste tak poškodit tetování. Dostaví-li se svědění, které je v počáteční fázi hojení normální, neškrábejte, pouze tetování lehce poplácejte.

-         Pokud se na tetování objeví malé bílé vřídky, nemazejte tak silnou vrstvou krému.

Čeho se vyvarovat během hojení:

-         Koupání v rybníce, řece, bazénu a ve vaně

-         Nedotýkat se tetování špinavýma rukama

-         Nenavštěvovat solária ani se neopalovat

-         Nenosit těsná oblečení a dráždivé materiály…


 

návštěvníků stránky
celkem106 923
tento týden125
dnes48